г. Киев ул. Героев Днепра 31б
Показать на карте

Новости

Новости

Дорогие застройщики и покупатели!

С 18-го апреля цена на газобетон вырастет на 70.00 грн. 

Газобетон Газобет в ТернополіМрії, як і люди, бувають різні. Але є одне пекуче бажання, що об'єднує мільйони людей - прагнення мати свій власний упорядкований будинок. Малоповерхове будівництво на даний момент переживає непростий період: матеріалів маса, але дійсно якісні та екологічно чисті знайти складно. І тільки газобетон продовжує утримувати топові позиції в цьому відношенні. З його допомогою вдається створити конструкції, що поєднують в собі легкість, надійність і економічність.                              &..
Газобетон - досвід застосування за кордоном.
Газобетон - досвід застосування за кордоном. Сказати, що газобетон - матеріал для України новий було б несправедливо, так як він вже досить широко застосовується у вітчизняному будівництві. Проте, в силу нашого менталітету, ми все ще до нього «придивляємося» і обсяги будівництва з газобетону поки ще недостатні.У зв'язку з цим можна виділити дві основні особливості, властиві України:По-перше, питання економії тепла та енергозбереження в цілому тільки починають усвідомлювати в суспільстві, що звикло до достатку енергетичних ресурсів.По-друге, у нас до сих пір перевагу в галузі житлового буд..
Клей в подарок при покупке газоблока АEROC!!!
Клей в подарок при покупке газоблока АEROC!!!В период  действия акции  с 04 по 31 декабря 2017 г., при покупке газоблока  AEROC м. Березань та м. Обухов - получите в подарок  1 мешок клея в подарок!!!!Условия акции:-          По условиям  данной акции, клей составляет  1 грн. за 1 мешок.-          Количество  мешков  клея  равно количеству целых оплаченных  кубических метров  газоблока.Прайс на газоблок  в перио..
Купити газоблок Газобет (Gazobet)
Купити газоблок Газобет (Gazobet) Розвиток сучасних технологій значно полегшило якість нашого життя. Раніше будинки будували з дерева, цегли і бетону. Безсумнівно, це хороші матеріали для будівництва, але у них були свої мінуси. Цегляні будинки потребували додаткового утеплення, дерев'яні стіни піддавалися впливу грибка, бетонні не дозволяли будинку "дихати". З появою газобетону все змінилося.Газобетон - сучасний пористий матеріал для будівництва будівель різного типу. Він виготовляється з мелкомолотого піску, алюмінієвої пудри і портландцементу. Газообразующая пудра вступає в хімічну реа..
Процес виробництва газобетону Газобет (Gazobet)
Процес виробництва газобетону Газобет (Gazobet)Процес виробництва газобетону Газобет (Gazobet) як дві краплі води схожий на випічку хліба.У спеціальному агрегаті готується «тісто» - суміш цементу, подрібненого кварцового піску, вапна і гіпсу. Потім до цих компонентів підмішуються «дріжджі» - алюмінієва пудра (щоб створити умови для виділення газу) і додається вода. Газобетонна композиція готова.Далі вийшла маса потрапляє в спеціальну форму, в якій підтримуються необхідна температура і вологість. Починається реакція з виділенням водню. Склад піднімається, прямо як дріжджове тісто, зна..
Газобетонні блоки GazoBET - популярний стіновий матеріал
Газобетонні блоки GazoBET - популярний стіновий матеріалЗа останні роки інтенсивного використання газобетонні блоки заслужено отримали визнання безлічі споживачів, які оцінили доступність, висока якість і чудові теплоізоляційні характеристики цього стінового матеріалу. Він все частіше зустрічається на будмайданчиках, а завдяки особливій технології виробництва його можна успішно застосовувати при зведенні будинків, будівель і споруд будь-якого функціонального призначення.Оскільки газобетон коштує відносно недорого, його активно застосовують при зведенні різних житлових об'єктів. Цей матеріал до..
В период  действия акции  с 11 по 30 апреля 2017 г., при покупке газоблока  AEROC D300 Березань - получите в подарок  1 мешок клея в подарок!!!! Условия акции:-          По условиям  данной акции, клей составляет  1 грн. за 1 мешок. -          Количество  мешков  клея  равно количеству целых оплаченных  кубических метров  газоблока.Прайс на газоблок  в период  акции не изменился, его Вы можете увидеть на нашем сайте и ..
Выгодное предложение от Купянского силикатного завода!             С 20 апреля 2015 года КСЗ (купянский силикатный завод) опускает цену на газобетон. Это является одной из хороших новостей для застройщиков, так как остальные заводы только ее поднимают.  Цена и раньше была доступной, сравнительно с другими производителями газобетона, хотя качество блока уступает, но не значительно.            КСЗ является одним из самых первых производителей газобетона. Сам завод был основан в..
 З 1квітня значно збільшується ціна на газобетон Аерок!           Газоблок Аерок є лідером на ринку газобетону. Якість їхньої продукції завжди була на вищому рівні, порівняно з іншими виробниками, але була і вища ціна. Тому зараз, купити газоблок Аерок стало реальніше та вигідніше. Адже ціна, порівняно з іншими виробниками можливо вища, але якість блоку значно вища.Ціна на газоблок з 1 квітня наразі є такою:-           Aeroc EcoTerm Super Plus D300 – 930 грн./м3 -       ..
По производству нового вида блокаУважаемые покупатели!Компания "Аэрок" с 15.06.2015 г.. Начинает производство стеновых блоков, которые имеют гладкую торцевую поверхность с удобными карманами для захвата руками.                                                                      Специальные карманы-захваты позволяют удобно переносить блоки на строительной площадке и облегчают работу с блоком при возведении кладк..
Показано с 1 по 10 из 11 (всего 2 страниц)