г. Киев ул. Героев Днепра 31б
Показать на карте

Сравнение товаров (0)


Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)

Газоблок GazoBET


                   


Газоблок GazoBET - купити в Києві

Асортимент продукції заводу GazoBET, яку реалізує наша компанія в Україні, широкий і різноманітний. У нас ви завжди знайдете газоблоки (газобетон) GazoBET потрібного вам розміру і форми, з відповідними вимогам технічних характеристиках.
GazoBET - унікальне виробництво сучасних газобетонних блоків в м. Тернопіль, вул. Промислова, 30 , призначених для будівництва будівель одно- і многоетажних будівель.

GazoBET - єдиний виробник автоклавного газобетону на территории Західної України, виробничі потужності которого дозволяють віготовіті до 700 м3 газобетонних блоків на добу. Сучасне обладнання та Кваліфікований персонал створюють блоки вісокої якості та геометрічної точності. Багатоплановій контроль якості вхідної сировини, технологічного процесса та готових виробів гарантують відповідність продукції необхіднім галузевого стандартам.

Газобетон GazoBET відповідає вимогам європейських і вітчизняних стандартів якості. Лабораторія випробувань готової продукції проводить контроль вхідних матеріалів для випуску продукції відчуває готову продукцію на міцність, з визначенням щільності виробів і вологості газоблоків


Останнім часом, вибираючи матеріал будівництва або ремонту будинку, багато фахівців віддають перевагу досить новому будматеріали, іменованого газобетоном. Подібний вибір має цілком практичне обґрунтування, яке базується на перевагах, якими володіють газобетонні блоки, про які ми зараз постараємося розповісти.


Для початку, скажімо, що ж таке газобетон. Він є одним з видів пористих бетонів, структура якого створюється за рахунок особливої ​​технології виробництва цього матеріалу. Зокрема, в автоклава засипаються пісок, цемент, вапно і вода. Останні два компоненти вступають між собою в реакцію і сприяють активному газовиділення, яке і формує порожнисту структуру газобетону.


Вперше подібна технологія була застосована ще в 1889 році, але до нашої країни вона дійшла тільки в другій половині минулого століття. Газобетон практично відразу завоював популярність, адже газоблоки володіли всіма перевагами звичайного бетону в плані надійності і довговічності, тільки ось цей матеріал був куди дешевше, та й був позбавлений головного недоліку бетону - відсутність внутрішньої вентиляції, яка провокувала, в деяких ситуаціях, поява на поверхні цього матеріалу грибка і цвілі. Крім того, газобетон мав кращими тепло- і звукоізоляційні властивості, що стало затребуваним при будівництві житлових будинків і громадських будівель.

 Якщо визначати найбільш якісні матеріали, з точки зору їх надійності, довговічності, екологічної безпеки і практичності застосування, газобетон, безумовно, став би одним з лідерів. Завдяки особливій технології виготовлення, він має особливу комірчасту структуру, яка, крім всіх вищевказаних переваг, забезпечує вільне "дихання" цього матеріалу, що сприяє запобіганню появи на його поверхні грибка і цвілі.