г. Киев ул. Героев Днепра 31б
Показать на карте

Сравнение товаров (0)


Качество газобетона КУПЯНСК
О компании

О компании

0.00 грн.

Газобетон Купянск 100x288x588
Показано с 1 по 4 из 4 (всего 1 страниц)

Газобетон Купянск

  ГАЗОБЛОК КУПЯНСКИЙ

Газоблок Куп'янськ пакетований 100х300х600 - марка D600 і D400 використовується в будівництві для стін, що не несуть, для перегородок, для утеплення даху, підвалів. Для заповнення порожніх просторів. Для заповнення каркасних будівельних конструкцій будівель із відносною вологістю повітря приміщень не більше 75% та при неагресивному середовищі. Блоки з пористого бетону мають високу здатність до поглинання звуку. Завдяки вдалому співвідношенню ваги, об'єму та упаковки цей будівельний матеріал дозволяє повністю використовувати потужність як автомобільного, так і залізничного транспорту.

Завантаження блоку на заводі здійснюється краном. Розмір палети дорівнює 1000х1200 мм.


Газоблок Куп'янськ не пакетований 200х300х600 - це автоклавний газобетон марки D600 та D400 призначений для кладки несучих стін різного призначення. Навантаження газоблоку на заводі відбувається за допомогою захватів, а вивантаження здійснюється в ручну. Завдяки малому об'єму та коефіцієнту теплопровідності, газобетон дозволяє: - зменшити розрахункову товщину зовнішніх стін більш ніж у 2 рази; - у 5 разів підвищити економію цементного розчину, фундаментних блоків та транспортних засобів; - Виключити гравійний наповнювач та шлаки, що покращує екологічні характеристики будівлі.


-Міцність блоку досить висока, що дозволяє будувати одно-триповерхові будинки та висотні каркасно-монолітні будівлі. Газоблок Куп'янськ не пакетований 100х300х600 - марки D600 і D400 призначений для кладки стін, що не несуть, для перегородок, для утеплення стін. Навантаження газобетону відбувається на заводі за допомогою захоплення, а вивантаження - у ручну. Пористий бетон - штучний пористий каменеподібний будівельний матеріал з рівномірно розподіленими повітряними осередками, що займають від 20 до 90% об'єму бетону, що отримується в результаті затвердіння суміші з в'яжучого, кремнеземистого компонента, пароутворювача та води.