г. Киев ул. Героев Днепра 31б
Показать на карте

Статьи

Класична цегла є одним з найбільш дорогих стінових матеріалів   Сьогодні класичний цегла є одним з найбільш дорогих стінових матеріалів. Проте, він і його збільшена різновид - керамічні блоки - затребувані не тільки в верхньому, а й в середньому сегменті приватного будівництва. Будинки з цегли вважаються найбільш довговічними і комфортними з точки зору екології. До того ж існують способи зниження витрат на будівництво будинку з цього матеріалу. Втім, чимало приватних забудовників, що працюють в «середньому сегменті», вважають за краще зводити не цегляні будинки в економ-варіанті, а в..
Навіщо цеглі щіліні? Частина Сьома  Так що ж краще використовувати - утеплювач або штукатурку?  Застосування утеплювача - справа дуже привабливу, адже 5 см хорошого утеплювача замінюють 50 см цегляної кладки. Але стіна повинна витримувати необхідні будівельні навантаження. Не можна зробити її з одного суцільного утеплювача. Робимо кладку в 1 цегла плюс 100 мм утеплювача - і ми отримуємо цілком задовільну теплу стіну. Але ж така стіна не має достатньої конструктивної міцності і тому непридатна (така стіна просто не витримає навантаження створеної двох, триповерхової конструкцією будин..
Навіщо цеглі щіліні? Частина шоста  Значить, один з виходів зменшення товщини стін при використанні традиційного будівельного матеріалу як раз і полягає в використанні поризованного цегли з високим ступенем пустотности. На скільки можна зменшити товщину стіни за рахунок його застосування?  Елементарний розрахунок, проведений все по тій же формулі, показує, що застосування цегли з пустотностью 45% і коефіцієнтом теплопровідності 0,29 дозволяє зменшити товщину стіни практично в 2 рази. Це дуже суттєвий ефект. При товщині стіни 82 см ми отримуємо повноцінну стіну (тобто стіну, задовольн..
Навіщо цеглі щіліні? Частина П'ята  Давайте для початку уточнимо саме визначення - що таке саман?Вище ми з Вами наводили цифри порожнистості, яку має саман. Але ж технологічні пустоти є і в повнотілій цеглі. Тому варто уточнити з якої величини порожнистості цегла слід відносити до класу пустотілого. Відкриємо «Довідник будівельника». Ось що там написано: «Необхідно враховувати, що керамічну цеглу виготовляють повнотілою без порожнеч і з технологічними пустотами, обсяг яких становить не більше 13%, і порожнистим». Тобто, цегла з трьома-чотирма технологічними отворами порожнистим не є. &nbs..
Навіщо цеглі щіліні? Частина четверта  Якщо виконати вимоги СНиП 2000 року, то яку товщину повинна мати стіна?Ну, що ж, давайте рахувати.  Формула для розрахунку необхідної товщини стіни нагадує всім відому формулу закону Ома: Rтерм. = R / l, де: r - товщина стіни, l - коефіцієнт теплопровідності. (Тут і далі розмірність величин ми свідомо опускаємо, щоб не ускладнювати сприйняття матеріалу.)  За цією формулою давайте і розрахуємо, якою має бути за новими нормами товщина стіни з самого звичайного червоної цегли (ГОСТ 530-95). Відкриємо навмання будь-яку вітчизняну фірму і візьме..
Навіщо цеглі щіліні? Частина третя  Цегла чийого виробництва зараз пропонується на нашому ринку?У продажу можна знайти і вітчизняний та імпортний цегла. Найбільшим попитом користується вітчизняний цегла, як найбільш дешевий. І пропонує його безліч заводів. Параметри будівельної цегли, пропонованого різними вітчизняними заводами, відрізняються дуже незначно.  Об'єднує їх лише одне - досить низькі показники теплопровідності. Та це й зрозуміло, адже про теплозберігаючих технології в будівництві у нас до сих пір просто не замислювалися. Ні, не те щоб жоден завод не вмів виготовляти саман..
Навіщо цеглі щілини? частина друга   А нафта в наш час вигідніше продавати за кордон, а не постачати на внутрішній ринок. Та й живе наша економіка в основному за рахунок експорту нафти і нафтопродуктів. Але обговорювати ми будемо зовсім це питання, оскільки він виходить за рамки обговорюваної сьогодні теми. А згадали ж ми про енергетичну кризу ось чому.  Брак електро- і теплової енергії та розширення продажів нафти за кордон змусили почати пошук прихованих резервів. І перше, що кинулося в очі - це те, що існуючі методи будівництва, а так само будівельні норми і правила, за якими..
Навіщо цеглі щілини? Частина перша.  Чесно кажучи, присвячувати окремий огляд будівельному цеглі ми ніколи не думали. Про що тут начебто довго говорити - цегла - він і є цегла. Є цілий, є щілинний, який трохи легше цільного. Той, хто все життя з цегли будує, і так все про цеглу знає - чого йому зайвий раз про них розповідати. Ну а ті, хто коли-небудь будувати збереться - пізнають усі, що потрібно, на найближчому цегельному заводі, куди відправляться закуповувати необхідний їм цегла.  Насправді ж все це виявилося зовсім не так. Почалося все з того, що на очі потрапила ось така фраза. ..
Теплоблок стіновий    Блок складається з трьох частин:  Конструкційна (несуча) - керамзитобетонний блок (матеріал, який використовуємо ми, відрізняється підвищеною міцністю)  Утеплювач - пінополістирол (вспенений (пінопласт) або екструдований (Піноплекс)  Фасадна - керамзитобетон і високоміцна плитка пофарбована в масі.теплоблок  Всі верстви «пирога» скріплюються між собою стеклопластиковой арматурою, (ми так само обирали виробника арматури виходячи з її показників якості і поставляємо для виробництва блоків для наших будинків тільки цю арматуру.)   Тепл..
Будинок з керамічного блоку.   Ви вже вирішили здійснити мрію і побудувати будинок своїми руками або із залученням будівельної компанії, вирішили який будинок будувати дерев'яний або кам'яний.  І якщо ви вибрали кам'яний, то перед вами постає вибір між цеглою, піноблоками, газобетоном (який поки в основному і вибирають), теплоблок або керамічним каменем, про який і піде мова.  Керамічний камінь (він же: керамічний блок, керамоблок, поризований керамічний блок, Поротерм, porotherm, тепла кераміка, поризована камінь, хтось називає і цегляні блоки).  Керамічний-блок ..
Показано с 1 по 10 из 411 (всего 42 страниц)