г. Киев ул. Героев Днепра 31б
Показать на карте

Статьи

Кольорова цегла
Керамічна цегла Мистецтво випалу цегли було відомо людям ще в глибоку давнину, задовго до народження Ісуса Христа. Але і сьогодні популярність цього будівельного матеріалу надзвичайно висока. Зрозуміло, час вніс свої корективи в технології виробництва, але основний принцип залишився незмінним - цегла як і раніше проводиться методом випалу глини. Завдяки таким властивостям, як надійність, довговічність, економічність, вогнестійкість і екологічна чистота, сучасна керамічна цегла впевнено витримує конкуренцію з багатьма будівельними матеріалами. Сучасні будівлі з бетону, скла і металу не в..
comments on this article - view comments
Цегляна кладка в зимовий час - будуємо будинок без помилок
З настанням холодів властивість води перетворюватися в лід робить сильний вплив на цегляну кладку. Холодна температура повітря «цементує» льодом частини кладки в досить міцний моноліт. Однак ця реакція триває лише до настання відлиг. Внутрішні зусилля, що утворюються в замерзаючому розчині, порушують міцність цегляної кладки. Щоб уникнути неприємних наслідків і помилок, прислухайтеся до порад професіоналів. Для хорошого обтиску швів розчин ще до замерзання розстеляють короткими грядками - під 2 ложкових цегли у верстах і під 4-6 у забутку. Будматеріал на розчин укладають якнайшвидше, пра..
comments on this article - view comments
Цегляний будинок - надійність і довговічність
Будівництво будинків із цегли велося ще в Стародавньому Римі, а згадки про цегляні будівлі фігурують ще в Старому Завіті. Будинки з цегли будували і на Русі: кремль був побудований з обпаленої цегли. У сучасному світі технології будівництва пішли далеко вперед, проте цегляні будівлі досі користуються популярністю. Зрозуміло, звичайна глина, просто обпалена в печі, пішла в минуле. В даний час для будівництва використовують цеглу, виготовлену із застосуванням сучасних технологій. Різні види цегли для будівництва котеджу Для будівництва заміських котеджів використовують такі типи цегли: Р..
comments on this article - view comments
Тепла цегла
Поризована цегла .У сучасному індивідуальному будівництві все більшу популярність набуває не звичайна, а тепла цегла. Свою назву вона отримала завдяки своїм чудовим теплоізоляційним якостям. ЇЇ структура була розроблена в зв'язку із загостреною проблемою економії тепла та необхідністю застосування енергозберігаючих матеріалів. У теплій цеглі зосередилися найкращі якості, властиві звичайній цеглі, а також власні індивідуальні властивості: міцність - основна характеристика, повністю впливає на весь будівельний процес; екологічна чистота, забезпечується завдяки натуральним компонентам - с..
comments on this article - view comments
Поризована цегла - сучасний будматеріал
У наш час з'являється безліч нових будівельних матеріалів, але гідності цегли не можна переоцінити. Цегла надзвичайно довговічний, екологічний матеріал, не вбирає і не виділяє жодних речовини, тобто хімічно інертний. Вона не горить, не гниє і не вимагає ніякого догляду, та й виглядає естетично. ЇЇ можна покрити штукатуркою або інший облицюванням. Так, цегла має незаперечні переваги перед сучасними газо- і пінобетонами, а також менш вибаглива, ніж дерево. «Поризованою» називається пустотіла керамічна цегла великого розміру, що має пористу структуру, яка робить її більш легкою, великою і ..
comments on this article - view comments
Поради по утепленню цегляного будинку
Всі знають, що будинок з цегли - дуже надійний, а також міцний, і тому такому будинку не є небезпечними різні лиха. Але цегла має один недолік - вона погано зберігає тепло в будинку. Для цього необхідно знати чітко, що стіни з одного шару в 40 - 65 см завтовшки, побудовані з цегли, керамічних каменів, невеликих керамзитобетонних блоків робить теплозахисний рівень в 3 рази менше, ніж необхідно. Як же бути? Відповідь зрозуміла - стіни необхідно утеплити. А саме, утеплити стіни такого будинку зсередини. Щоб було все правильно, спочатку потрібно по стіні пустити гідроізоляцію - плівку паро..
comments on this article - view comments
Позитивні якості керамічної поризованої цегли
Цегла це найпопулярніший будівельний матеріал. Важко перелічити всі її різновиди. Не так давно в цьому довгому списку з'явилася поризована керамічна цегла. Які її позитивні якості? Теплопровідність і вага Технологія виготовлення даного виду виробів дозволяє отримати керамічну оболонку, в якій укладено величезну кількість замкнутих пор, заповнених повітрям. Такий ефект досягається застосуванням спеціальних добавок, які вигорають при випаленні. Густина штучного каменю виходить на третину менше звичайного. Теплопровідність зменшується вдвічі і становить не більше 0,2 Вт / м на градус. За ..
comments on this article - view comments
Класифікація цегли
Цегла - це штучний камінь, який виготовляють у вигляді брусків. Він формується з мінеральних матеріалів і набуває після випалу каменеподібні властивості, цілком достатні для того, щоб можна було з успіхом застосовувати його при будівництві досить великих споруд, зокрема - заміських малоповерхових котеджів. Види цегли Залежно від різних характеристик цегли, її ділять на такі види: За способом виготовлення: 1.       Силікатна цегла. Цьому виду належить близько 10% ринку. Така цегла виходить з застиглого вапняного розчину в автоклаві, при пресуванні суміші га..
comments on this article - view comments
З історії цегли
Цегла вважається досить давнім матеріалом для будівництва. Одними з найперших, предмети з обпаленої глини були знайдені на стоянці часів палеоліту, в Словаччині. Вік цих знахідок становить приблизно 25 тисяч років. Цегла в більш звичному втіленні відома людству вже більше чотирьох тисяч років. Ще в Біблії згадується про цеглу, як про один з основних будівельних матеріалів часів розселення людей після Великого Потопу. Найпершими стали використовуватися в будівництві сирцьові цеглини. Вони представляли собою бруски, виготовлені з глини, які викладалися в дерев'яні рамки, а потім висушували..
comments on this article - view comments
Дещо про керамічну цеглу
Цегла відома як один з найдавніших і найпоширеніших будівельних матеріалів, створених людиною для зведення самих різних споруд. Вона застосовується більше п'яти або навіть шести тисяч років, а цегляні споруди, що дійшли до наших днів, багато в чому допомогли більше дізнатися про розвиток, розквіт, занепад і загибель великих і маленьких цивілізацій. Широко з незапам'ятних часів керамічна цегла використовувалася і в Україні. І сьогодні вона надає сучасним зодчим можливість втілити свої творчі задуми в повній мірі і відродити культуру і красу будівництва. Завдяки зручності, надійності, міцн..
comments on this article - view comments
Показано с 1 по 10 из 688 (всего 69 страниц)