г. Киев ул. Героев Днепра 31б
Показать на карте

Статьи

Заміський дачний будинок з газобетону
Заміський дачний будинок з газобетонуЗаміський будинок з газобетонаМечта городянина про власній дачі не є чимось нереальним і дорогим, якщо мова йде про будівництво з газобетону. Всі позитивні якості матеріалу відображаються на його популярності і повсюдне використання. Будиночок з газобетону - це цілком реально і недорого.Вирішивши звести заміський будинок з газобетону, забудовник, перш за все, орієнтується на розрахунки і вартість кубометра будівельного матеріалу. Той, хто трохи знайомий з мистецтвом зведення будівель, напевно займеться цим самостійно. Для людей, далеких від будівництва і не..
Фінішна обробка поверхонь з газосилікатних блоків.
Фінішна обробка поверхонь з газосилікатних блоків.    Газосилікатні блоки добре піддаються обробці різними складами на основі цементу і гіпсу. Але необхідно враховувати ряд особливостей газосиликата як матеріалу:- Поверхня газосиликата є пористою. Це полегшує зчіплюваність (адгезію) наносяться штукатурних і шпаклювальних складів зі стінами з газосилікату і забезпечує тривалий період експлуатації таких покриттів.- Газосилікатні блоки не дають усадку, тому нанесений склад не тріскається через створення деформаційних напружень. Однак не виключені зрушення стіни, пов'язані з помилками в ..
Облицювальна цегла для фасада.
Облицювальна цегла для фасада.Лицьова цегла призначений для обробки фасадів, тобто зовнішніх, лицьових, стін. Звідси інша його назва - лицьову цеглу. Його також називають фасадним, оздоблювальним та декоративним цеглою (не слід плутати з штучним каменем або плиткою, що імітують цегла), оскільки головна функція цього матеріалу - естетична. Окремі види лицьової цегли вирішують ще одну важливу задачу - додаткове утеплення стін будинку. Облицювання цеглою перетворює будь-яку будівлю, надає йому благородний і фото найдовші ноги у світі дорогий вид. Це класичне рішення в області архітектурно-художнь..
Поради щодо купівлі газобетону
Поради щодо купівлі газобетонуОтже, Ви вирішили побудувати заміський будинок або трохи розшир вже існуючу фазенду і ви точно визначилися, що будинок буде кам'яним. Що потрібно знати перед початком будівництва? Як не помилитися на стадії проектування і розрахувати свої фінансові можливості? На всі ці питання ми спробуємо відповісти в цій статті.Популярним будівельним матеріалом на сьогоднішній день є газобетон. Як кращу альтернативу газобетону можна використовувати пінобетон, за основними властивостями він схожий з газобетоном, але є ряд нюансів, які ми розберемо трохи пізніше.На першому етапі ..
Газосиликатні блоки
Газосиликатні блоки - це різновид кладки виробів, що мають пористу структуру, виготовлених з пористого силікатного бетону. В'язкою речовиною в цих універсальних будівельних матеріалах виступає силікатна суміш тонкого помелу вапна з кремнезему (кварцовим або кварцево-польовошпатовим піском). Цементу або взагалі немає в складі, або його додають в незначній кількості.Технологія виробництваПісля того, як в підготовлену суміш додають воду, туди ж всипають необхідну кількість газообразователя, після чого відбувається змішування і заливка в форми. Спучування суміші і відповідно збільшення її в об'ємі..
Як побудувати літню кухню своїми руками
Як побудувати літню кухню своїми рукамиЛітня кухня, стане відмінним варіантом для заміського будинку. Саме в ній можна буде з комфортом приготувати їжу в жарку пору року. Види кухонь. До вибору дизайну і вигляду кухні потрібно поставитися відповідально, так як зазвичай їх будують на довгі роки. Споруда кухні з каркаса вийде дешевше і вигідніше, ніж з цегли. Так само не дивлячись на те, що в основі лежить каркас, при бажанні можна поєднати його з сайдингом або навіть з дерев'яним зрубом. Перед тим як почати будівництво, слід добре обміркувати стиль і дизайн будівлі, для того..
Зведення стін приватного житлового будівництва
Зведення стін приватного житлового будівництваУ процентному співвідношенні зведення стінових конструкцій видає не такі вже великі показники. Всього 10-15% часу всього будівельного процесу йде на виконання цих робіт. Але вибір матеріалу, ознайомлення з безліччю конструктивних варіантів, забезпечить вам безсонні ночі. Основними параметрами, за якими слід здійснювати вибір матеріалу для стінових конструкцій приватного будинку, є: гарантована безпека, висока міцність, поліпшені енергозберігаючі властивості. Не можна скидати з рахунків фінансову частину цього питання, швидкість виконання будів..
Будинок з газоблоку своїми руками
Будинок з газоблоку своїми рукамиНа сьогоднішній день в будівництві використовують різні матеріали, не тільки цегла і дерево, також широке застосування придбав газобетон. Будівля, побудована з такого матеріалу, прослужить багато років.Можна навести деякі переважні якості газобетону: матеріал володіє високими теплоізоляційними характеристиками, надійний, міцний. Також газобетон має хороші теплофізичні показники, наприклад, будівлі з цегли і бетону, мають низьку теплопровідність, в таких будинках є відмінна циркуляція повітрообміну, і за рахунок високої паропроникності регулюється вологість..
Сухі будівельні суміші Київ
Сухі будівельні суміші КиївВикористовуючи різні будівельні сухі суміші для ремонтних та будівельних робіт, потрібно обов'язково звертати увагу на якість товару, що купується, тому що від властивостей і характеристик будівельних сумішей залежить надійність і довговічність будівлі, якість, естетична привабливість і ефективність ремонту. Багато професійні майстри відкрили для себе якісні сухі будівельні суміші Україна ТМ SILTEK, вироблені на високотехнологічному обладнанні країн-лідерів галузі: Фінляндія; Норвегія; Іспанія; Італія; Німеччина Голандія.Виробничий проце..
Заміський будинок економ класу
Заміський будинок економ класуПісля придбання ділянки землі, розташованого за межами міста, перед власником постає питання про зведення будинку для проживання і відпочинку за містом. У цій статті розглянемо питання, пов'язані з будівництвом будинку, який можна віднести до економного класу.З чого будувати будинок? Найдешевшим за фінансовими витратами, без сумніву, вважається каркасний будинок. Для того щоб така споруда служила довго, її несучі конструкції повинні бути розраховані на різні види навантажень, які можуть виникнути в процесі експлуатації. Технологічно найвигідніше купувати гото..
Показано с 1 по 10 из 481 (всего 49 страниц)