г. Киев ул. Героев Днепра 31б
Показать на карте

Статьи

Як побудувати літню кухню своїми руками
Як побудувати літню кухню своїми рукамиЛітня кухня, стане відмінним варіантом для заміського будинку. Саме в ній можна буде з комфортом приготувати їжу в жарку пору року. Види кухонь. До вибору дизайну і вигляду кухні потрібно поставитися відповідально, так як зазвичай їх будують на довгі роки. Споруда кухні з каркаса вийде дешевше і вигідніше, ніж з цегли. Так само не дивлячись на те, що в основі лежить каркас, при бажанні можна поєднати його з сайдингом або навіть з дерев'яним зрубом. Перед тим як почати будівництво, слід добре обміркувати стиль і дизайн будівлі, для того..
Зведення стін приватного житлового будівництва
Зведення стін приватного житлового будівництваУ процентному співвідношенні зведення стінових конструкцій видає не такі вже великі показники. Всього 10-15% часу всього будівельного процесу йде на виконання цих робіт. Але вибір матеріалу, ознайомлення з безліччю конструктивних варіантів, забезпечить вам безсонні ночі. Основними параметрами, за якими слід здійснювати вибір матеріалу для стінових конструкцій приватного будинку, є: гарантована безпека, висока міцність, поліпшені енергозберігаючі властивості. Не можна скидати з рахунків фінансову частину цього питання, швидкість виконання будів..
Будинок з газоблоку своїми руками
Будинок з газоблоку своїми рукамиНа сьогоднішній день в будівництві використовують різні матеріали, не тільки цегла і дерево, також широке застосування придбав газобетон. Будівля, побудована з такого матеріалу, прослужить багато років.Можна навести деякі переважні якості газобетону: матеріал володіє високими теплоізоляційними характеристиками, надійний, міцний. Також газобетон має хороші теплофізичні показники, наприклад, будівлі з цегли і бетону, мають низьку теплопровідність, в таких будинках є відмінна циркуляція повітрообміну, і за рахунок високої паропроникності регулюється вологість..
Сухі будівельні суміші Київ
Сухі будівельні суміші КиївВикористовуючи різні будівельні сухі суміші для ремонтних та будівельних робіт, потрібно обов'язково звертати увагу на якість товару, що купується, тому що від властивостей і характеристик будівельних сумішей залежить надійність і довговічність будівлі, якість, естетична привабливість і ефективність ремонту. Багато професійні майстри відкрили для себе якісні сухі будівельні суміші Україна ТМ SILTEK, вироблені на високотехнологічному обладнанні країн-лідерів галузі: Фінляндія; Норвегія; Іспанія; Італія; Німеччина Голандія.Виробничий проце..
Заміський будинок економ класу
Заміський будинок економ класуПісля придбання ділянки землі, розташованого за межами міста, перед власником постає питання про зведення будинку для проживання і відпочинку за містом. У цій статті розглянемо питання, пов'язані з будівництвом будинку, який можна віднести до економного класу.З чого будувати будинок? Найдешевшим за фінансовими витратами, без сумніву, вважається каркасний будинок. Для того щоб така споруда служила довго, її несучі конструкції повинні бути розраховані на різні види навантажень, які можуть виникнути в процесі експлуатації. Технологічно найвигідніше купувати гото..
Ніздрюватий бетон - матеріал XXI століття
Ніздрюватий бетон - матеріал XXI століттяБудь-яка людина, навіть далекий від сфери будівництва, знає кілька найпоширеніших матеріалів, що застосовуються в будівництві. Наприклад, про такі матеріали як цегла і деревина знають, мабуть, усі. При всіх безперечних перевагах, ці найпоширеніші матеріали мають ряд недоліків.Наприклад, цегла має високу тепловодному, що в умовах сучасних норм і правил вимагає будівництво стін і нього мало не під 2 метри товщини. Само собою зрозуміло, що так ні хто не будуватиме. Навпаки дерево і матеріали з нього, маючи низький коефіцієнт теплової провідності, має висок..
Особливості та недоліки будівництва будинку з газобетону
Особливості та недоліки будівництва будинку з газобетонуГазобетон назвати матеріалом гігієнічним просто не можна. Він зберігає значну кількість вапна. Власне, з цієї причини в Європі не споруджують з нього свої житла не радять для побудови дитячих садків і шкіл. Вкрай прикрою властивістю подібного виду блоків стає накопичення води і, як наслідок, вологості. Якщо її випаровує пінобетон, то газобетон може зберігати в собі вологість роками, сприяючи замерзання стін і формування цвілі. В процесі пристрою стрічкового фундаменту теж використовується газобетон, більш того він один з головних ком..
З чого побудувати будинок - розбір газобетону
З чого побудувати будинок - розбір газобетону Газобетон - будматеріал, що складається осередків завдяки яким і є зберігає тепло. Сама ж пустота є бульбашки, в них і тримається тепло. Існує два типи газобетону: автоклавний і не автоклавний. Різниця між ними полягає в процесі їх отримання на виробництві. Чи не автоклавний бетон твердне в стандартних умовах. Автоклавний газобетон піддають обробці при температурі 190-200 градусів і при тиску 10-12 бар. За рахунок таких випробувань автоклавний бетон набагато міцніше, тепліше і дорожчий. Які існують марки і їх опис Ціна..
Переваги газобетонних блоків в порівнянні з традиційною цеглою
Переваги газобетонних блоків в порівнянні з традиційною цеглоюГазобетон за своїм типом відноситься до пористого бетону.В його складі складається з цементу, піску і гашеного вапна, наповнені газообразовательним речовиною. З - за введення цієї речовини газобетону характерні пориста структура. З - за своєї щільності і одночасної легкості, газобетон забезпечує прекрасну шумоізоляцію, він екологічно чистий і має відмінні показники пожароустойчивости. Сучасні технології виготовлення будівельних блоків з газобетону забезпечує вражаючу точність готових виробів. Так само безперечною перевагою газо..
Матеріали для будування стін
Матеріали для будування стінГоловні характеристики стін: - Міцність і довговічність; - Їх функціональне навантаження (на перегородках можна заощадити і зробити їх з легких матеріалів, але для несучих стін і перекриттів необхідно уважно вивчати характеристики матеріалів); - Особливості матеріалу: тепло-звукоізоляція і вогнетривкість; - Витончений зовнішній вигляд. Дуже добре вписуються в природний ландшафт стіни з природних каменів, дерева і блоків. Але це дуже дорого. І їх доведеться добре утеплювати. Довговічна, стійка до пожеж і гниття стіна з легкого бетону. А ..
Показано с 1 по 10 из 476 (всего 48 страниц)