г. Киев ул. Героев Днепра 31б
Показать на карте

Статьи

Чи достатньо Ви знаєте про нанесення декоративної штукатурки?
Підготовка поверхні є проміжним етапом між вирівнюванням поверхні і нанесенням штукатурки. Дана процедура одна з найважливіших, оскільки від того наскільки якісно підготовлені стіни буде залежати міцність, естетичний вигляд, вологостійкість і термін експлуатації поверхні.Для того щоб приступити до підготовки поверхні, слід придбати шпателя, ґрунтовку, шліфмашинку, розчинник, кість малярську, шпаклівку, дриль з ударною функцією, ємність, в якій буде змішуватися матеріал, скотч і плівку з поліетилену, міксерну насадку, губку, викрутку, ганчір'я.Спершу з поверхні видаляється старе покриття..
comments on this article - view comments
Фінальний акорд ремонту - штукатурки машинного нанесення
Фінальна фаза будівництва або ремонту - це нанесення на зовнішні і внутрішні стіни штукатурної суміші. Це дуже важливий етап, необхідний для їх вирівнювання і підготовки підстави для подальшої декоративної обробки. Штукатурки бувають різних типів, але найпопулярнішими і універсальними залишаються вапняно-цементні штукатурні суміші як доступні за ціною і універсальні продукти. В кінці 60-х років ХХ століття в Європі була винайдена штукатурка для машинного нанесення, що значно прискорило будівництво.Оздоблення і захист Австрійська компанія Baumit вже більше 30 років займається випуском і ..
comments on this article - view comments
Реставрація особняків - сучасні матеріали
Архітектурним надбанням будь-якого міста є не тільки старовинні фортеці, замки і храми, а й особняки. Особисті резиденції дворян завжди відрізнялися індивідуальністю і витонченістю кожного елемента, тому до їх збереження в первозданному вигляді міська влада ставиться не менш трепетно.Але рано чи пізно будь-якому старому будинку потрібний ремонт. Особняки вимагають особливого підходу до реставрації, однак це не заважає застосовувати нові технології. До реставрації старовинних особняків ставлення особливе, це престижна високооплачувана робота, тому багато реставраторів прагнуть отримати ..
comments on this article - view comments
Ремонт і дизайн квартири в стилі "Версаль"
Стиль Версаль зародився у Франції за часів правління Людовика XIV. За основу стилю взяті архітектурні та стилістичні особливості стилів бароко і рококо. Обраний в якості основи для дизайну квартири, стиль версаль говорить про те, що власник володіє тонким смаком і здатністю поєднувати традиційний підхід до інтер'єру з нестандартними рішеннями і тягою до мистецтва. Відомо, що французи уникають виставляти напоказ свій добробут (тим більше багатство), тому для них пафос навіть в інтер'єрі - поганий смак. Це слід враховувати, вибираючи стиль версаль для оформлення свого будинку.Одна з особл..
comments on this article - view comments
Причини і місця утворення конденсату в системі вентиляції
Однією з проблем, що виникає при експлуатації систем вентиляції є конденсат. Це неприємне явище проявляється при недотриманні норм і правил нанесення теплоізоляції на поверхні повітроводів. В результаті цього можливі іржаві патьоки на білих стелях, падіння крапель з повітропроводів, обмерзання вентилятора, клапанів і т.д. Вихід з вентилятора можливий шляхом заклинювання обмерзлих лопаток, а так само в результаті короткого замикання при розморожуванні конденсату на витках ротора двигуна.Для уникнення даних наслідків необхідно щоб монтаж проводився досвідченими фахівцями. Вони прекрасно з..
comments on this article - view comments
Оздоблення під ключ - що це?
Оздоблення під ключ - це популярний формат послуг на будівельному ринку. Тому тим, хто стикається з ремонтом вперше за довгий час, доводиться думати про доцільність такої послуги.Що таке «під ключ»?Оздоблення під ключ - це комплексна послуга по ремонту, що включає в себе всі види робіт і повністю звільняє замовника від будь-яких турбот. Ремонт під ключ можна порівняти з системою «все включено» в туристичній галузі - ви платите за все і відразу, не знаючи турбот.Оздоблення під ключ - це цілий спектр робіт від проектування до здачі об'єкта замовнику. Цей формат має ряд незаперечних переваг..
comments on this article - view comments
Лицьова цегла - матеріал для фасадів та інтер'єрів
Одним із затребуваних матеріалів для оздоблення фасаду вважають облицювальну цеглу. Будинки з цегли відрізняються презентабельним зовнішнім виглядом, добре вписуються в заміські природні ландшафти і довго служать. Завдяки натуральному складу і теплоізоляційним властивостям облицювальний матеріал створює комфортний мікроклімат в будівлях і не робить негативного впливу на здоров'я людей.Технічні характеристики і особливості облицювальної цеглиДля оздоблення фасаду використовуються міцні і зносостійкі цегляні блоки, які не бояться вологи, сильних морозів, високих температур і впливу ультраф..
comments on this article - view comments
Китайський стиль в європейських інтер'єрах
Інтерес до азіатських інтер'єрних течій з'явився у європейців в епоху подорожей. Пройшли століття, а загадковому і екзотичному китайському стилю належить особливе місце в європейському світі.З японським інтер'єром китайський ріднить проходження філософії фен-шуй в кожній деталі, лаконічність і єднання з природою. Але, на відміну від японського інтер'єру, китайський відрізняється яскравістю фарб і унікальними елементами - наприклад, фіранками особливої ​​конструкції.Китайські мотивиУ китайському інтер'єрі присутні багато червоних і золотих відтінків, які відображають релігійні і міфологіч..
comments on this article - view comments
ІДЕАЛЬНИЙ ДІМ (ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ДОМУ)
У поняття "ідеальний дім" закладений наступний сенс: максимально надійний і практичний. Що стосується зовнішнього вигляду, то краса - поняття суб'єктивне, а тому для кожного вона своя. І ще прошу розцінювати цю статтю не як догму, а як практичні поради людини, який побудував не один десяток будинків.В ідеалі необхідно зробити геологічне дослідження, з метою визначення фізичного і хімічного складу грунтів. На практиці, як правило приймають грунти за просадочні 2 групи і розраховують монолітну плиту. Плита, на відміну від стрічкового фундаменту, більш надійна, особливо в поєднанні з моно..
comments on this article - view comments
Багата палітра для дизайнера - декоративні штукатурки
Для оздоблення фасадів будинків використовується велике розмаїття матеріалів, але декоративні штукатурки користуються найбільшою популярністю. Вони дозволяють отримати якісне, красиве і довговічне покриття, і все це при невеликих матеріальних витратах. Працювати зі штукатуркою дуже просто, і головне - вона дозволяє реалізувати навіть найсміливіші дизайнерські фантазії.Захист фасаду будівельБудь-який будинок, незалежно від того, з яких матеріалів виготовлені стіни, потребує захисту від атмосферних опадів. Для цієї мети і наноситься на його стіни штукатурка. Хороший штукатурний шар має ви..
comments on this article - view comments
Показано с 1 по 10 из 609 (всего 61 страниц)