г. Киев ул. Героев Днепра 31б
Показать на карте

Статьи

Який фундамент робити для стін з газобетону?
Який фундамент робити для стін з газобетону?Фундамент - це основа будови, що забезпечує довговічність і надійність будинку. Будинок з газобетону буде набагато міцніше і довговічніше, якщо використовувати правильний тип фундаменту. Підстава, виконане якісно, ​​здатне витримувати різні зміни і руху грунту. Правильний фундамент під будинок з газобетону - це вигідне будівництво, як з економічної точки зору, так по тимчасових витратах на зведення. При використанні газобетонних блоків (через їх легкості) фундамент зводиться досить швидко і просто. Також не потрібно велике утеплення конструкції...
Кріплення до стін з газобетонних блоків - механічні та хімічні анкера.
Кріплення до стін з газобетонних блоків - механічні та хімічні анкера.Противники будівництва будинків з газобетону часто як аргумент наводять той факт, що в стіну з газоблоків нібито неможливо забити цвях - він вилетить при найменшій навантаженні.За дивним збігом обставин, подібні речі найчастіше можна почути від тих, хто займається будівництвом котеджів з інших матеріалів, простіше кажучи - від конкурентів.Дійсно, цвяхи - НЕ оптимальний спосіб кріплення для газобетонних стін. Але існують - і активно використовуються! - різні ефективні системи кріплення саме для газобетону.Як показує практика,..
Процес виготовлення газобетону.
Процес виготовлення газобетону. Автоклавні або неавтоклавні газобетони (газосилікати) отримують на основі вапна і портландцементу марок 300, 400 або 500 способом газоутворення. Газоутворювачем служить хімічно чистий, з масовою часткою алюмінію 0,96-0,98, алюмінієвий порошок.Частинки повинні бути однорідними для отримання рівномірного розподілу пір в тілі газобетону, і мати розмір, достатній для просіювання через сито з 4900 отворами на квадратний сантиметр. Таким умовам відповідає алюмінієва пудра ПАК-2 і ПАК-3. Для запобігання її самозаймання на неї наносять стеаринову або парафінову плі..
Газобетон - досвід застосування за кордоном.
Газобетон - досвід застосування за кордоном. Сказати, що газобетон - матеріал для України новий було б несправедливо, так як він вже досить широко застосовується у вітчизняному будівництві. Проте, в силу нашого менталітету, ми все ще до нього «придивляємося» і обсяги будівництва з газобетону поки ще недостатні.У зв'язку з цим можна виділити дві основні особливості, властиві України:По-перше, питання економії тепла та енергозбереження в цілому тільки починають усвідомлювати в суспільстві, що звикло до достатку енергетичних ресурсів.По-друге, у нас до сих пір перевагу в галузі житлового буд..
Що потрібно знати, купуючи газобетонні блоки?
Що потрібно знати, купуючи газобетонні блоки? Газобетонні блоки - будівельний матеріал з безліччю достоїнств, в числі яких легкість, міцність, відмінні теплоізоляційні якості, економічність. При покупці газобетону варто звертати увагу на певні моменти, які говорять про якість виробу.Зверніть увагу на якість поверхні газобетонних блоків. Вона повинна бути гладкою, без шорсткостей, тріщин і сколів. Якісний газобетон автоклавуватися виробництва просто не може мати помітних оку дефектів поверхні.Розміри газобетонних блоків заводського виробництва з точністю до часток міліметра повинні відпові..
Основні переваги постройки будинку з газобетонних блоків.
Основні переваги постройки будинку з газобетонних блоків. Ви мрієте про те, щоб побудувати будинок, де Вас і жарким літом, і студеної взимку буде чекати тепло і комфорт? Тоді краще матеріалу, ніж газобетон, вам не знайти.Використовуючи газобетонні блоки для будівництва заміського будинку або котеджу, ви витратите набагато менше часу на виконання робіт, ніж у випадку з іншими матеріалами. Характеристики, якими він володіє, задовольняють найвищим вимогам і стандартам. Навіть цегла, є найдорожчим будівельним матеріалом, не володіє значущим перевагою перед газобетоном, а за багатьма параметра..
Клей в подарок при покупке газоблока АEROC!!!
Клей в подарок при покупке газоблока АEROC!!!В период  действия акции  с 04 по 31 декабря 2017 г., при покупке газоблока  AEROC м. Березань та м. Обухов - получите в подарок  1 мешок клея в подарок!!!!Условия акции:-          По условиям  данной акции, клей составляет  1 грн. за 1 мешок.-          Количество  мешков  клея  равно количеству целых оплаченных  кубических метров  газоблока.Прайс на газоблок  в перио..
Купити газоблок Газобет (Gazobet)
Купити газоблок Газобет (Gazobet) Розвиток сучасних технологій значно полегшило якість нашого життя. Раніше будинки будували з дерева, цегли і бетону. Безсумнівно, це хороші матеріали для будівництва, але у них були свої мінуси. Цегляні будинки потребували додаткового утеплення, дерев'яні стіни піддавалися впливу грибка, бетонні не дозволяли будинку "дихати". З появою газобетону все змінилося.Газобетон - сучасний пористий матеріал для будівництва будівель різного типу. Він виготовляється з мелкомолотого піску, алюмінієвої пудри і портландцементу. Газообразующая пудра вступає в хімічну реа..
Газоблок: різновиди блоків з газобетону
Газоблок: різновиди блоків з газобетонуГазобетон стає найбільш часто використовуваних спец матеріалом під час будівництва, внаслідок актуальності. Цегла, залізобетон і багато інших йдуть на другий план. Головним чином це явно видно в спорудженні малоповерхового житла.Даний будматеріал володіє достоїнствами в силу свого хімічного складу. Він включає в себе пісок, а також вапно, воду, що важливо, алюмінієву пудру або пасту, цемент. Процес виробництва ємний і забезпечує обов'язковий ступінь шумоізоляції, а знову ж таки, що не менш важливо, теплоізоляцію, елементарну доступність і прийнятні ціни г..
Гідроізоляція будинку з газобетону
Гідроізоляція будинку з газобетонуГазобетон в будівництві для зведення будинків почали застосовувати не так давно і є вдосконаленим стінових матеріалом нового покоління. За принципом виробництва газобетон - різновид пористого бетону.Створено на бетонній основі - з цементу, кварцового піску і спеціалізованого газообразователя з додаванням гіпсу, вапна, промислових відходів металургії (золи та шлаку). Будівництво з блоків нового покоління Прихід на будівельний ринок такого інноваційного матеріалу став проривом в цій області, оскільки побудовані будинки стали відрізнятися високими експл..
Показано с 1 по 10 из 442 (всего 45 страниц)