г. Киев ул. Героев Днепра 31б
Показать на карте

Статьи

Будинки з керамзитобетонних блоків  Будинки з керамзитобетонних блоків відрізняються наступними перевагами:Високий ступінь збереження тепла. Це більш «теплий» (енергозберігаючий) матеріал в порівнянні з шлакоблоком, цеглою, каменем.  Легка міцна конструкція, яка вимагає менших витрат на фундамент (для підтримки легких стін фундамент можна робити менше по ширині).  Низька підсумкова вартість всієї конструкції в порівнянні з будинками з цегли або каменю.По класу міцності керамзитобетонні блоки не поступаються іншим матеріалам. Для одноповерхових будівель можна комбінувати різні по..
Чому багато хто вибирає цеглу   При виборі найбільш підходящого матеріалу для будівництва будинку, необхідно враховувати, як якісні характеристики сировини, так і його зовнішню красу. Зважений підхід до вибору будматеріалу і знаходження золотої середини завжди вбереже вас від зайвих фінансових витрат в подальшому.  Будинки з цегли завжди користувалися особливим попитом і популярністю. Цей міцний матеріал вже давно використовують для зведення, як великих котеджів, так і маленьких житлових споруд. Цегляні будівлі виглядають красиво і оригінально, а також здатні витримати складні к..
Газобетонні плити  Газобетонні плити, зовсім недавно з'явившись в рядах сучасних будматеріалів, завоювали популярність у багатьох будівельників. Адже у «цегли» з спіненого бетону є багато переваг, що полегшують і здешевлюють будівництво.  Але, щоб готову будову вийшло по-справжньому довговічним і комфортним, будівництво будинків з газобетону повинні вести фахівці, які спеціалізуються на використанні цього матеріалу. Вони зведуть житло, з огляду на всі характеристики і особливості блоків.  Забудовник, відомий в Україні своєю надійністю, професіоналізмом і точним дотриманням домов..
Що потрібно знати про газобетон  Газобетон - штучний камінь, який має пористу структуру. Є представником пористого класу бетону.Складається газобетон з вапна, цементу, піску і води. Газоутворювачем виступає алюмінієва пудра.  Виробництво цього матеріалу відбувається в три етапи: 1) Заміс - цемент, пісок і вапно змішують з водою, далі додають пудру 2) Формування - отриману масу заливають у форму до повного застигання 3) Запікання - сформовані блоки поміщаються в автоклав, де під тиском відбувається їх спінювання (при вступі в реакцію високодисперсного алюмінію з лужним ..
Що ж краще: пінобетон або автоклавний газобетон?    Порівняльні характеристики пінобетону і автоклавного газобетону.  У століття сучасних технологій інформації стало так багато, що знайти необхідну - непосильне завдання. Серед усіх цих посилань, статей, форумів і реклами легко загубитися, а протилежні думки експертів заплутують все сильніше. Саме тому ми підготували для    Вас зведену таблицю основних характеристик блоків з пінобетону і автоклавного газобетону.  Будівельний матеріал, що представляє собою штучний кам'яний матеріал пористої структури, є різнови..
AEROK найкращий газобетон в Украіні  Ми є офіційним дилером заводу  «AEROK». Наша компанія займається реалізацією автоклавного газобетону. Такий ніздрюватий бетон підійде для зведення об'єктів самого різного призначення. Пропоновані газобетонні блоки відповідають чинним будівельним нормам і стануть відмінним вибором для побудови огороджувальних конструкцій будь-якої будівлі.  З таких блоків можна зводити товсті і міцні стіни, які забезпечать комфортне проживання або виконання виробничих процесів. Що поставляється нами газобетон відзначений різними нагородами, отриманими в рамках..
Застосування газобетону    Застосування газобетонних блоків (автоклавного затвердіння) без армування регламентується положеннями ГОСТ 31360-2007. Такі матеріали підійдуть для зведення несучих і самонесучих зовнішніх огороджувальних конструкцій, які експлуатують в неагресивної середовищі при сухому, нормальному або вологому режимі. Якщо вологість становить понад 75%, то необхідно використовувати пароізоляцію.  Де застосовується газобетон: житлові будівлі, підсобні приміщення, сезонні будови (несучі, зовнішні і внутрішні стіни, перегородки); димоходи, вентиляційні к..
Газобетон - найбільш затребуваний матеріал  Газобетонні блоки залишаються одним з найбільш затребуваних і недорогих. Навіть в порівнянні з широко поширеними і популярними будівельними матеріалами (цегла, дерево, бетон) вони цілком конкурентоспроможні.  Завдяки структурі блоків забезпечується циркуляція повітря, що створює підтримку комфортних умов в приміщеннях. Газобетон дозволяє домогтися необхідного температурного режиму без додаткової обробки, тому в таких будівлях тепло в холодну погоду і прохолодно, коли на вулиці спекотно.   Це пояснюється відмінною паропроникністю і міні..
Керамзитобетон - це   Керамзитобетон серед легких бетонів відрізняється найбільшим вагою. Для виготовлення таких матеріалів бетон змішують з певними добавками і керамзитом. Залежно від набору добавок, пропорцій і марки бетону відрізняються і експлуатаційні характеристики.  В основному для виготовлення блоків використовують суміш води, цементу, піску і керамзиту діаметром не менше 5 мм. Технологія виготовлення керамзитобетону передбачає точне витримування черговості завантаження і пропорцій елементів суміші.   Керамзитобетонні блоки застосовують при всіх видах будівництва. Д..
Цегла  Цегла - перевірений часом будівельний матеріал, який підійде для зведення будівель самого різного призначення (житлові, виробничі, підсобні і т. Д.). При цьому потрібно враховувати і певні недоліки такого матеріалу, особливо в порівнянні з сучасними будматеріалами: висока вартість; необхідність додаткового утеплення будівель; складність доставки, навантаження і розвантаження транспорту; велику вагу при малих розмірах; усадка споруди в перший рік після будівництва; складність обробки; високі трудовитрати при кладці стін.  У підсумку виходить, ..
Показано с 1 по 10 из 379 (всего 38 страниц)